Aroma King Bugatti Classic Sport Menthol

Neohodnoceno
 
 

Jednorázová e-cigareta s příchutí Menthol.
Ekvivalent 70 tradičních cigaret (více než 700 šluků - nejvíce na trhu). Nahradí 3,5 krabičky tradičních cigaret za mnohem nižší cenu!
Obsahuje 20 mg nikotinové soli. Na rozdíl od jiných zařízení nabízí jednoduchost, na kterou jsou dospělí kuřáci zvyklí.

Jednorázová e-cigareta Aroma King je navržena tak, aby byla spolehlivá a připravená k použití:
- Bez nabíjení baterie
- Bez doplňování, výměny žhavicího tělíska nebo vytečení
- Bez tlačítek a spínačů
- Bez čištění a zasekávání

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
24.7.2024
179 Kč    
Kategorie e-cigarety
 

Pohodlí

Na rozdíl od jiných zařízení nabízí jednoduchost, na kterou jsou dospělí kuřáci zvyklí. Jednorázová e-cigareta Aroma King je navržena tak, aby byla spolehlivá a připravená k použití: 
- Bez nabíjení baterie
- Bez doplňování, výměny žhavicího tělíska nebo vytečení
- Bez tlačítek a spínačů
- Bez čištění a zasekávání


Úplná nezávislost

Nedostatek ohně nebo přístupu k energii již není problém. Zapnete a vypnete jej, kdykoli budete chtít. Jednorázová e-cigareta Aroma King se intuitivně spouští nasáváním vzduchu přes náustek a vypne se, když ji přestanete používat.


Účinnost a úspornost

Ekvivalent 70 tradičních cigaret (více než 700 šluků - nejvíce na trhu). Nahradí 3,5 krabičky tradičních cigaret za mnohem nižší cenu! 
Přizpůsobuje hladinu nikotinu síle, která se nachází v tradičních cigaretách. Jeho jedinečné složení je založeno na nikotinových solích a splňuje nejpřísnější normy.


Výběr

Rozhodněte se sami! Dáváme vám na výběr, abyste si mohli najít pro sebe to nejuspokojivější řešení. K dispozici je 25 přírodních příchutí a aromat, které jsou 100% zdravotně nezávadné. Žádný nepříjemný zápach tabáku v místnosti.


Modernita

Nejvyšší kvalita zpracování a pokročilá inteligentní technologie využívající regulaci teploty nedává možnost, že by se cigareta přehřívala.


Bezpečnost

Jako první v Evropě jsme zavedli speciální rodičovskou kontrolu u klasické cigarety Aroma King. Regulátor proudění vzduchu zabraňuje dětem tahat za cigaretu, takže můžete být v klidu.

Na rozdíl od jiných forem kouření dostupných na trhu používá jednorázová cigareta Aroma King speciální nano-nosič bez zahřívání tabáku. Přístroj zahřívá nikotinovou sůl, která je snadněji stravitelnou alternativou dodávání nikotinu do těla bez dehtových látek.

Jednorázové elektronické cigarety Aroma King jsou navrženy s ohledem na zdraví uživatelů, takže zařízení nepřekračuje své možnosti. Eliminovali jsme riziko spálení žhavicího tělíska nebo použití e-cigarety s nevhodným množstvím liquidu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: